11 Şubat 2014 Salı

Çünkü...

Bloga yazdığım ilk yazının başlığı "Neden?"di. Dilim döndükçe neden blog açtığımı ve yazmaya başladığımı açıklamaya çalışmıştım. Ondan sonra da elimden geldiği kadar burayı geliştirmeye çalıştım. Pek çok güzel insan ile tanıştım, okurken çok keyif aldığım bloglar buldum. Bir kısım blogger yazmayı bıraktı, bir grup yazma sıklıklarını değiştirdi..Yine de bana çok keyifli bir üç küsür sene sundun blogspot.

Bu yazımın içeriği tahmin edeceğiniz üzere bir veda. Yazı yazma alışkanlığı kazandırsın amacı ile açtığım bloguma artık bir şey yazmaz oldum. Maddenin doğası gereği bütün süreçler başlarlar, sürerler ve biterler. "Bu da mı gol değil!?!" diye diye hakemin bitiş düdüğünü çaldırdık sonunda :)

Bir değişiklik bir yeni kan arayışındayım. Bu blog misyonunu tamamladığı için bitiyor ama sizlerle başka bir formda tekrar beraber olacağımdan şüpheniz olmasın. Hatta öneriler, alternatifler sunmak isteyen olursa kapım açık, fikirlerinizi beklerim.

Hepinize, bu süre içinde okuduğunuz, yorumladığınız ve katıldığınız için teşekkürler. İyi ki varsınız, iyi ki tanışmışım sizlerle... Mutlu kalın :)