1 Aralık 2010 Çarşamba

ı-ıh

Önce yazının şarkısını verelim : Yazının Şarkısı


Bazen, ama sadece bazen hiç bir şey yapmak istemediğiniz olduğunda ne yaparsınız? Ya da illa ki yapmanız gereken bir şey vardır ama hiç yapmak istemiyorsunuzdur, oyalanmak için kendinize iş çıkartır mısınız? Arsız gibi hem sorup hem cevaplayayım; evet.

Blog ile uğraşmaya başlamadan önce bu eylemim yemek yapmaktı. Sırf proje çizmemek için hünkar beğendili tas kebabı yapmışlığım var. Bazen o kadar içimden gelmiyor "birşeyler yapmak". Yemek yapmak dışında House M.D. izlemek, Football Manager oynamak, çizim yapmak, uyumak gibi daha düşük enerji gerektiren faaliyetlerim de mevcut ama o kadar az enerji gerektiriyorlar ki bahsetmeye değmez. 

Bütün bunları yazmamın nedeni yarın olup olmayacağı bile belli olmayan bir sınavım var ve not açıp çalışmak hiç içimden gelmiyor be ya. Eşek kadar adam oldum, tez aşamasına 1-2 dersi kalmış bir adam olarak şu sınava üşeniyorsam, tez döneminde may the force be with me 

5 yorum:

funda dedi ki...

yorum almak seni biraz cesaretlendirir mi? kalk ve çalışşş o dersine çabukkk- not koca adam oldun yapcan tabi hünkar beğendi :)

Mr.E dedi ki...

Hünkar beğendi ben beğenmedim bu yorumu :P

Jove. dedi ki...

olur öyle desem çok mu basit kaçar :p

tabii iş ciddiye binince -ki binmiş bile- çalışmak lazım :)

tamam biliyorum hünkar beğendi ama sen yorumumu beğenmedin.

LieLLa dedi ki...

Bana kimse ondan yapmadı... :(

Mr.E dedi ki...

@ jove şimdi kim çalışacak geleneksel konutlarda koruma sorunlarına :D bunu hünkar da beğenmiyor artık sanırım.

@ liella normal şartlar altında akıllı insanın yapacağı iş değil zaten, herşeyin bitmesi 3 saat sürmüştü, muhtemelen ondan kimse yapmamıştır :)